Port & Dørsenter AS

Våre medarbeidere sitter klar til å hjelpe deg

GARASJEPORTER- INDUSTRILEDDPORTER- RULLEPORTER - RULLEGITTER - FOLDEPORTER - BRANNVERNPORTER - SKYVEPORTER - LASTERAMPER - VÆRHUS - STÅLDØRER - SPORTSBODER - BOMMER

Kontakt

Adresse:
Vesthagen 10
4344 Bryne

Rune Storbukås
Daglig leder

Tlf: +47 992 77 916
E-post: post@portogdor.no

Har du spørsmål?

Name*
Din Epost*
Kommentar

Ansatte

rune1

Rune Storbukås

Daglig leder

Mobil: +47 992 77 916
Telefon: +47 400 05 113
rune@portogdor.no
mette

Mette Storbukås

Resepsjon/ Regnskap

Mobil: +47 958 13 963
Telefon: +47 400 05 113
mette@portogdor.no
stian

Stian Tønnessen

Serviceleder

Mobil: +47 949 80 008
Telefon: +47 400 05 113
stian@portogdor.no
2016-06-02 08 27 00

Jens Hodne

Selger

Mobil: +47 930 05 994
Telefon: +47 400 05 113
jh@portogdor.no
espenbilde

Espen Aaserud Karlsen

Salgsansvarlig

Mobil: +47 406 37 442
Telefon: +47 400 05 113
espen@portogdor.no
stein (2)

Stein Vagle

Selger

Mobil: +47 488 67 330
Telefon: +47 400 05 113
stein@portogdor.no
siriorre1

Siri Orre

Regnskapsansvarlig

Mobil: +47 908 03 638
Telefon: +47 400 05 113
siri@portogdor.no
frank (2)

Frank Ingebrethsen

Arbeidende formann

Mobil: +47 911 33 062
Telefon: +47 400 05 113
frank@portogdor.no
ingve

Ingve Madland

Montør

Telefon: +47 400 05 113
tore

Tore Håland

Montør

Telefon: +47 400 05 113
kristian sjpg

Kristian Sandvik

Montør

Telefon: +47 400 05 113
eivind

Eivind Vinningland

Montør

Telefon: +47 400 05 113
viktor

Viktor Kihlstrøm

Montør

Telefon: +47 400 05 113
bilde ole

Ole Johannes Lauvaas

Montør

Telefon: +47 400 05 113
kimandre1

Kim Andre Vagle

Montør

Telefon: +47 400 05 113
andersbilde (2)

Anders Sveinsvoll

Montør

Telefon: +47 400 05 113
mads

Mads Thu

Montør

Telefon: +47 400 05 113
joachim

Joachim Sirevåg

Montør

Telefon: +47 400 05 113
h%c3%a5vard

Håvard Birkeland. Port & Dørsenter Sør AS

Montør/salg

Mobil: +47 414 62 003
Telefon: +47 400 05 113
haavard@portogdor.no
gerhardt

Gerhardt Pents. Port & Dørsenter Vest AS

Montør/salg

Mobil: +47 476 45 647
Telefon: +47 400 05 113
gerhardt@portogdor.no
bj%c3%b8rn endre bj%c3%b8rnvik bilde (2)

Bjørn Endre Bjørnevik. Port & Dørsenter Vest AS

Montør/salg

Mobil: +47 922 45 635
Telefon: +47 400 05 113
bjornendre@portogdor.no

Port og Dør Senter AS

Vesthagen 10
4344 Bryne
tlf: 400 05 113
rune@hauck.no